Úřední deska

nákupy na rohlik.cz

mám pro Vás dobrou zprávu – v minulých dnech jsme začali rozvážet nákupy z Rohlik.cz i do Veselíčka. Díky tomu si mohou vaši obyvatelé teď jednoduše a rychle nakoupit online a my jim jejich nákup do pár hodin přivezeme až ke dveřím, dokonce i během víkendů a svátků.

A proč nakupovat u nás?

Na Rohlíku najdete sortiment jako v žádném jiném obchodě. Odlišujeme se velkou nabídkou převážně lokálních farmářských produktů (ovoce, zeleniny, mléčných výrobků i masa) za cenu nefarmářských, a protože věříme, že skvělé jídlo musí být maximálně čerstvé a kvalitní - ovoce, či zelenina od nás může být z pole, na Vašem stole, již za 6 hodin, neboť s farmáři spolupracujeme dlouhodobě a napřímo. Současně ale nabízíme i běžný sortiment, který najdete v kamenných prodejnách, potřeby pro domácnost, ROSSMANN drogerii a kosmetiku, BENU lékárnu, produkty Marks and Spencer či krmivo pro Vaše mazlíčky.

Zvláště v dnešní době vnímáme, že Vám musíme boží jídlo i boží službu dodat za skvělé ceny. Na Rohlíku naleznete stovky supermarketových položek, jejichž ceny denně porovnáváme s konkurencí, či naše privátní značky, u kterých držíme nejvyšší kvalitu za velmi příznivé ceny a každý týden pro Vás máme také nové cenové trháky. Také jsme snížili ceny 40 základních potravin pro diety bez lepku, laktózy a cukru na úroveň běžných značkových potravin. U produktů, kde se nám to nepodařilo, zlevňujeme alespoň o 50 %.

Pro ty, kteří to potřebují nejvíce, máme programy jako klub Rohlíček pro rodiny s dětmi do 12 let, nebo Rohlík bez bariér pro seniory, či držitele průkazu ZTP. Tyto kluby jsou samozřejmě zdarma a nabízí spoustu výhod, jako dopravu zdarma, slevy na vybrané produkty, a pro seniory, kteří nemají internet, nebo si třeba úplně nerozumí s technikou, nabízíme možnost telefonických objednávek na čísle +420800730740 .

Abychom mohli zajistit, že se k zákazníkům dostane opravdu jen to nejlepší, pečlivě každý den kontrolujeme kvalitu zboží a ručíme za teplotní řetězec až k Vašim dveřím - takže zmrzlina, kterou si objednáte, opravdu dorazí jako zmrzlina.

Naši kurýři doručují v hodinových slotech a jakkoliv velký nákup vynesou třeba do desátého patra. U větších nákupů máte přitom dopravu vždy zdarma.

A pokud se přeci jen stane, že s námi někdo nebude 100% spokojen a dostane příliš rovný banán, příliš červené jablko, tvrdé pečivo, nebo se zpozdíme? Potom máte naše slovo, že mu peníze za reklamované zboží okamžitě vrátíme, bez dohadování.


 

Přílohy k článku
Jméno souboru Popis Velikost
rohlicek-002-.png 948.2 Kb
rohlik-bez-barier-002-.png 496.2 Kb
rohlik.cz-002-.png 878.6 Kb